Detaylar

Kategori Doğa Sporları Dizisi
Yayıncı Bilge Kültür Sanat
Liste Fiyatı 150.00
Format Kitap
Barkod 9789758509690
Yayın Tarihi 2017-06-15
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Hayatta Kalma Kılavuzu
Baskı Sayısı 2.Baskı
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 240

Hayatta Kalma Kılavuzu

Bu kitap, daha ziyade bir el kitabı veya kılavuz kitap niteliğinde düzenlenmiştir. Daha çok askeri eğitim almış ya da alacak kişiler için düzenlenmiş olsa da, konunun özünde yaşam olduğu için herkesin faydalanabileceğini düşünüyoruz.

İçeriğine genel bir bakış yaptığımızda; kutuplar, çöller, büyük ormanlar veya okyanuslar gibi ortamlarda zor koşullar altına girdiğinizde (örneğin uçak veya deniz kazası sonucu) hayatta kalmayı nasıl başarabileceğinizi görebilirsiniz.

Nasıl yol alacağınız, yönünüzü nasıl bulacağınız, ilkyardım bilgileri, sağlık önlemleri, hastalandığınızda ya da yaralandığınızda neler yapacağınız, su ve yiyeceğinizi nasıl bulacağınız gibi bilgiler detaylı olarak ele alınmış; bunlar ele alınırken yanınızda gerekli malzeme olmadığı göz önünde bulundurularak doğadan ve öğelerinden nasıl faydalanabileceğiniz detaylı resimler eşliğinde anlatılmıştır.

Bitkileri, böcekleri ve bazı hayvanları da resimleriyle ve ayrıntılarıyla tanıyabileceğiniz bu ´Hayatta Kalma Kılavuzu´ndan herkes bir şeyler öğrenebilir, kendine göre bir şeyler bulabilir.
(Arka Kapak)

Emeği Geçenler

Yazar   : Anonim
Yazar   : Kolektif

Satış

% 20
indirim
120.00
Liste Fiyatı : 150.00
Kazancınız : 30.00
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim