Detaylar

Kategori Edebiyat - Roman
Yayıncı Bilge Kültür Sanat
Liste Fiyatı 125.00
Format Kitap
Barkod 9789944425698
Yayın Tarihi 2008-04-11
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 472
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

İskenderiye Bağlantısı

SİZDE İSTEDİĞİM BİR ŞEY VAR. İSKENDERİYE BAĞLANTISI. ONU SİZ SAKLADINIZ VE YERYÜZÜNDE ONU BULABİLECEK TEK KİŞİ SİZSİNİZ. 72 SAATİNİZ VAR… 72 SAATİN SONUNDA SİZDEN BİR HABER ALAMAZSAM ÇOCUKSUZ KALACAKSINIZ.

Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı´na bağlı eski bir ajan olan Cotton Malone Kopenhag´daki kitapçı dükkânında emeklilik günlerinin tadını çıkartmaktadır, ta ki oğlunun kaçırıldığını öğrenene dek... Oğlunu kaçıran kişilerin Malone´dan istediği, Kayıp İskenderiye Kütüphanesi´nden geriye kalanlar hakkında bildiklerini açıklamasıdır. Asıl ulaşmak istedikleri ise İsrail´in Tevrat´a dayalı meşruiyet iddialarını boşa çıkartacak ve böylece Orta Doğu´nun kaderini değiştirmekle kalmayıp dünya üzerindeki üç semavi dini temellerinden sarsacak güçte kadim belgelerdir.

Kimilerine göre İskenderiye Kütüphanesi´nin ifşa edilmemiş sırları mutlak güce açılan kapının anahtarıdır. Bugüne dek bu gücü elinde tutmak isteyen pek çok kişinin iştahını kabartan kütüphane bu kez de tarihin akışını değiştirmek isteyen uluslararası çapta nüfuzlu kimselerin hedefi haline gelmiştir ve onları başarıya götürecek bilgiye sahip olan tek kişi de Cotton Malone´dur.

Malone, peşinde profesyonel katiller, yanında olaylı bir şekilde ayrıldığı eski karısı Pam ile Sina Çölü´nün derinliklerinden Amerikan yönetiminin en üst mercilerine dek uzanan bir bilinmezin peşine düşer. Belki de dünyaya bin beş yüz sene evvel söylenmesi gerekenlerin söylenme vakti gelmiştir artık. Peki, ama dünya buna hazır mıdır?

Emeği Geçenler

Yazar   : Steve Berry
Çevirmen   : Füsun Talay

Satış

% 20
indirim
100.00
Liste Fiyatı : 125.00
Kazancınız : 25.00
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.